ONLİNE FİDAN SATIŞI!

Samandağı'nda fidan üretiminde öncü firma.

Trabzon Hurması Fidanı

Adet
Fiyat : 259 ₺
Ağaçların meyveleri olgunlaşınca tatlı, sulu ve nefistir. Ayrıca yapraklarını döken ağacın, güz sonunda ağaçta kalan meyvelerinin görünüşü de güzeldir.

Ağaçların meyveleri olgunlaşınca tatlı, sulu ve nefistir. Ayrıca yapraklarını döken ağacın, güz sonunda ağaçta kalan meyvelerinin görünüşü de güzeldir. Ağaç yapısı kuvvetli bir gelişme gösterir. Meyve eti, koyu turuncu, meyve kabuk rengi açık sarı- turuncudur. Meyve yapısı iri, yuvarlak. Ekim ayı içerisinde hasat edilir. Tozlayıcıları, kendine verimli bir çeşittir. Hurma ağacının -18 C derecesi soğuklara dirençli olması, çöl ikliminde dahi gelişmesi geniş uyarlığını ifade etse de, aşırı iklim uçlarında meyve vermez. Hurma meyveleri iki değişik tat özelliği gösterir, sert meyveler, kendi kendine olgunlaşıp, yumuşamadan yenirse, ağzı burar, yutulamaz, boğazı yakar, sevilmez. Diğer tür, yumuşak olup, yumuşayınca yenilir. Güzün olgunlaşan sert hurmaları, don ve soğuklar yumuşatıp olgunlaştırır.

DİĞER FİDANLARIMIZ

299 ₺

Tüplü Aşılı Trabzon Hurması Roji Brilante Fidanı - 2 Yaş (80-100 Cm)

İspanya orjinli bir trabzon hurma çeşididir. Meyve ağırlığı 300 grama kadar ulaşabilmektedir. Olgunlaşma döneminde meyve rengi kırmızıya döner.
299 ₺

Tüplü Aşılı Trabzon Hurması Fidanı - 2 Yaş (80-100 Cm)

Trabzon hurması ağacının gövdesi gri renklidir. Hurma verimi iyi olup ağacının yapısı kuvvetli gelişim gösterir Meyvesi açık turuncu renkte ve yuvarlaktır.
299 ₺

Tüplü Aşılı Kakaolu Trabzon Hurması Fidanı - 2 Yaş 80-100 Cm

Trabzon hurması fidanları yılın her ayı dikilebilir, Meyvelerinin aroması kakao ve çikolata tadını andırmaktadır. Fidan gelişimi hızlı olup Soğuğa oldukça dayanıklıdır.
299 ₺

Tüplü Aşılı Trabzon Hurması Hacia Fidanı

Trabzon Hurması Hacia Fidanı - 2 Yaş (80-100 cm) Tüplü fidanlar yılın her ayı dikilebilir.
299 ₺

Tüplü Aşılı Yeşil Trabzon Hurması Fidanı

Yeşil Trabzon Hurması Fidanı - 2 Yaş (80-100 cm) Tüplü fidanlar yılın her ayı dikilebilir.
259 ₺

Hurma Fidanı

Ağaçların meyveleri olgunlaşınca tatlı, sulu ve nefistir. Ayrıca yapraklarını döken ağacın, güz sonunda ağaçta kalan meyvelerinin görünüşü de güzeldir.
Sepette!