ONLİNE FİDAN SATIŞI!

Samandağı'nda fidan üretiminde öncü firma.

FİDANLI KÖYÜ SAMANDAĞ

Samandağı'nda fidan üretiminde öncü firma.

FİTAŞ FİDANCILIK / Teslimat Ve iade

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ürün üzerinde belirtilen süre içerisinde kargoya teslim edilir.
 
Garanti Koşulları Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
 
Ürün İade Koşulları Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
 
AYNI GÜN KARGO Haftaiçi saat 15:30'a kadar sipariş verilen Aynı Gün Kargo ikonu olan ürünler ödeme onayı sonrası aynı gün tarafımızdan KARGO'ya verilir.
 
1 SAATTE KARGO Haftaiçi ve cumartesi günleri Kredi Kartı ile sipariş verilen 1 Saatte Kargo ikonu olan ürünler ödeme onayı sonrası 1 saat içinde tarafımızdan KARGO'ya verilir.Siparişiniz kargoya verildiğinde Sms ve E mail Bilgilendirme Mesajı gönderilir.
 
Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. 3-5-7 Günde Kargo İbaresi Bulunur.Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
 
Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Okay Yayladağı Lokumu garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ve SMS ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak veya Telefon ile aranıp bilgi verilip ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.
 
www.yayladagilokumu.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır, enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
Sepette!